غرفه سازی نمایشگاهیودکوراسیون داخلی"رایکانس"
گروه طراحی، مشاوره و مهندسی ldquo;رایکانسrdquo; با تجربه سال ها حضور حرفه ای در حوزه غرفه سازی نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی، با اجرای پروژه های متعدد و همچنین خلاقانه با حداکثر اثربخشی در مخاطبان و برخورداری از نیروهای متخصص، مجرب و خوش فکر به فعالیت می پردازد. رایکانس با ساختار مهندسی قوی، توانایی های مدیریتی بالا، تیم اجرایی مجرب و متخصص، امکانات و تجهیزات مدرن، قادر است خدماتی با کیفیت رقابتی و بهای مناسب در زمانی کوتاه به مشتریان ارائه دهد.

فعالیت های رایکانس در 4 گروه اصلی زیر متمرکز شده است:
1.غرفه سازی نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی
2.مشاوره، برنامه ریزی و اجرای طرح های برندینگ نمایشگاهی
3.طراحی گرافیک وتبلیغات نمایشگاهی
4.اتاق فکر، ایده پردازی و ارائه کانسپت های خلاقانه نمایشگاهی

رایکانس با تاکید بر تخصص و هویت مهندسی و همچنین با تکیه بر دانش بازاریابی، ماموریت خود را طراحی و اجرای برنامه های علمی، خلاق به منظور خلق، توسعه و تضمین آینده برندها در عرصه نمایشگاهی تعریف نموده است؛ چراکه بر این باور است نمایشگاه فضایی فوق العاده برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات شما به مشتریان و فرصتی طلایی برای ثبت برند شما در ذهن مخاطبان است. توانایی بالای مدیریت پروژه در کنار طراحی برنامه های کارآمد و منطبق با بودجه مشتریان و نیز اجرای با کیفیت آن ها از یک سو، و پیگیری و همراهی مستمر از ابتدا تا انتهای هر پروژه و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه از سوی دیگر، موجب جلب رضایت خاطر مشتریان ما شده است.

رایکانس هم اکنون با فعالیت در کلیهسایت های نمایشگاهیشهرستان ها و تهران از جمله نمایشگاه بین المللی تهران، برج میلاد، هتل المپیک، مصلی امام خمینی (ره)، سالن همایش های رازی، پژوهشگاه نفت، سالن حجاب، بوستان گفتگو و . همگام با استاندارد های بین المللی و همراه با کلیه نام های تجاری و شرکت های معتبر می باشد.

مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما کدام است ؟

انتخاب رشته تخصصی در موسسه موفقیت

لابراتوار چاپ عکس نورقائم

های ,مشتریان ,اجرای ,رایکانس ,نمایشگاهی ,پروژه ,غرفه سازی ,سازی نمایشگاهی ,مشتریان و ,برنامه های ,و ارائه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) peculiar خیرخواه کانال دوازدهم انسانی،کانال دوازدهم،گروه دوازدهم انسانی پیاده سازی و اجرای استانداردهای صنایع قطعات خودرو هیات جودو ، جوجیستو و کوراش شهرستان بروجرد فروشگاه سل یو فروشگاه بزرگ بازاریابی خورشید امنیت اینترنت و حریم خصوصی